koupaliště.jpg
koupaliště2.jpg
IM002648.JPG
Koupaliště Trnávka se nachází v místní části Chabičov, která vznikla v 18. stol. a která je dnes části obce Trnávka. Koupaliště bylo v obci vybudováno v roce 1974. V areálu objektu se nachází velký balvan, který byl objeven při samotném budování koupaliště. V letních měsících je zde možné využít ke sportu rozsáhlý travnatý areál a hřiště na beach volejbal, které se nachází u bazénu. Je to vhodné místo k relaxaci.

Koupaliště

02.jpg

Rubriky

Lorem ipsum dolor sit amet,

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Etiam dictum tincidunt diam. Aliquam id dolor. Suspendisse sagittis ultrices augue. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Maecenas aliquet accumsan leo. Integer rutrum, orci vestibulum ullamcorper ultricies, lacus quam ultricies odio, vitae placerat pede sem sit amet enim. Sed ac dolor sit amet purus malesuada congue. Fusce tellus odio, dapibus id fermentum quis, suscipit id erat.
HELL PARTY LIVE

HELL PARTY LIVE

HELL PARTY LIVE OPEN AIR

Jak jste byli u nás spokojeni?

Úplně spokojen(á) (35 | 66%)
Dobré (6 | 11%)
Nic moc (12 | 23%)
V letních dnech je koupaliště Trnávka skvělým místem k odpočinku i sportu. V areálu se nachází velký bazén, fotbálek a hřiště na beach volejbal. Stánek s rychlým občerstvením je samozřejmostí, dále speciality na grilu, pravá ital. pizza, presso, Wifi ,možnost firemních akcí , takže na užití si dne a klidnou relaxaci zde je více než dost možností a příležitosti.

Letos nově možnost i nočního koupání a to do 23:00 hod.
IM002649_1.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one